Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövényferdülésem volt,...

ISW kérdése:

Orrsövényferdülésem volt, műtét után azonban nem jött helyre. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden annyi, hogy 3 hete műtötték az orromat orrsövényferdüléssel, azonban semmit sem változott a dolog, ugyanolyan minden, mint a műtét előtt. Azt olvastam, hogy akinek orrsövényferdülése van az nem kap rendesen levegőt az egyik oldalon, de nálam nem mindig ugyanazon az oldalon nem jön a levegő és ettől olyan fura az egész. Tehát változik, hogy melyik felén kapok illetve nem kapok levegőt naponta többször is... ez is orrsövényferdüléses tünet? Például teszem fel ha a jobb felén kapok 100%-osan, akkor a bal felén csak 40-50%-osan, ha viszont a jobb felén mondjuk 80%-osan, akkor a bal felén is kb 70-80%-osan, de olyan még nem volt, hogy mindkét felén 100%. Mondták a műtét után, hogy várjak, még gyógyul stb. de már nem érzem azt, hogy fel lenne dagadva, nincs is tele az orrom, nem vagyok meghűlve.


Valaki tud adni tanácsot?



2019. szept. 27. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen... franc se műtteti meg!


Ismerős megműtette, semmit nem változott neki sem, és már több ilyen esetet hallottam.

2019. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!