Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisebb méretű ganglion is...

Kisebb méretű ganglion is okozhat nagy fájdalmat?

Figyelt kérdés

Folyamatban van a kezem vizsgálata, mert egyik napról a másikra szinte meg sem tudtam mozdítani, úgy elkezdett fájni. Kaptam rá rögzítőt hetekkel ezelőtt és Mr-re előjegyeztek,ami meggyorsítva is közel egy hónap a kórházban. Pénteken fogok menni, de már nagyon idegesít, hogy miért nem múlik ez a fájdalom, főleg, hogy a jobb kezemről van szó. Nem tudok rátámaszkodni a kezemre egy picit sem, olyan erős fájdalom jelentkezik benne. Inhüvely gyulladásra gondoltam. Viszont a napokban a kézfejemnél a csukló körül massziroztam és éreztem egy pici göböt belül a gödröcskés részen, ami maximum szemesbors nagyságú. Nem látszik

a bőr alatt, csak benyomva érezhető. Nyomásra is az a rész fájdalmas nagyon. Ha esetleg ganglion és olyan pici, akkor is okozhat ilyen nagy fájdalmat? Tudom már csak 4 nap van a vizsgálatig, aztán jön a kontroll az eredménnyel, de aggódom eléggé, mert alig tudom használni a kezemet. Aztán, ha volt így valaki, hátha tud tapasztalatot megosztani!?


2019. szept. 30. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!