Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édességek utáni rosszullét...

Édességek utáni rosszullét hányinger hidegrázás le kell feküdnöm olyan rosszul vagyok. Ezek a cukorbetegség jelei is lehetnek esetleg a laktóz kazein?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem a kazeinre egy kicsit allergiás vagyok a tesztlap szerint. Viszont iszok tejet meg fogyasztok állati erederű fehérjét. Soha nincs bajom ezektől viszont ha bármi cukrosat eszem utána olyan rosszul vagyok mint akinek köveket tettek a hasába.Hányinger,ájulásérzés,hasmenés,rossz közérzet, szédülés, hidegrázás már egy poh@r cukros üdítő után is. 1 éve szültem és ki hagytam a 24.heti cukorterhelést most viszont erősen gondolkozom háziorvostól kérek labort mert ez nekem igazából én úgy emlékszem már terhesség előtt is jellemző volt, viszont terhesen csak az édeset kívántam. Sok édeset is ettem és nem volt semmi rosszullétem.Most higy megszültem újból jelentkeznek ezek a rosszullétek már egy szelet sportcsoki után is. Mintha degeszre zabáltam volna magam.
2019. okt. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp vizsgáltasd ki magad. Nem egészséges, ha a szervezeted így reagál, lehet ez cukor, allergia stb. Jobb lenne, ha tudnád, mert akkor abban is kaphatnál segítséget, hogy hogyan kerüld el az ilyen rosszulléteket.
2019. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából most múlt el a rosszullét de ehhez hozzatett az is hogy kint voltam a friss levegőn ide bent rosszabb lenne es hosszabb.
2019. okt. 1. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez egyik sem tünete a magas vércukornak, szóval csak a leírtak alapján én kizárnám a cukorbetegséget, viszont az tuti, hogy nem normális reakció, úgyhogy valami nincs rendben.
2019. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!