Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tampon felhelyezése fáj?

A tampon felhelyezése fáj?

Figyelt kérdés

Még nem használtam tampont eddig, csak betétet, de szeretném használni mivel tesin meg tánc közben nagyon kellemetlen ha elcsúszik a betét.

De egy kicsit tartok a tampontól, hogy fáj-e.

Az ujjak maga felmegy a hüvelyembe, valameddig kettő is, ezért lehet, hogy nem fájna de mégis tanácstalan vagyok.

Tudnátok nekem segíteni?

17/L



2019. okt. 1. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fáj. Én szűzként is használtam. Jó tanács, ha nincsenek erős napok, akkor silk touch borításút veszel, bár erős napokon is lehet, de nekem olyankor jobb, amin nincs ilyen borítás, az könnyebben felcsúszik, mert olyan réteggel van bevonva, illetve arra figyelj, hogy van egy hajlás a hüvelyben, ott egy kicsit meg kell változtatni az irányt, hogy teljesen felmenjen úgy, ahogy kell. Meg segítség, ha az egyik lábadat felhelyezed valahová.
2019. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom normál méretűvel elsőre is? Csak az van itthon és elég erős a vérzésem.
2019. okt. 1. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!