Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fájdalmas a fül felszúrás?

Nagyon fájdalmas a fül felszúrás?

Figyelt kérdés

Holnap megyek be középfül gyulladás miatt, sajnos az istenért nem akar elmúlni, pedig már 2 fajta fülcseppet elhasználtam és semmi.

Az viszont még jobb hogy minden a két fülem be van dugulva.

Viszont egyik se fáj, csak be van dugulva, és az egyik folyton zúg.



#gyulladás #közép fülgyulladás
2019. okt. 2. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hál istenek már nem nagyon szúrják fel a fület, csak akkor ha nagyon muszáj. De akkor már a falat kaparja az ember annyira fája fül.

Nekem mindig van középfülgyulladásom, de már nem szúrják fel ( pedig sokszor úgy be van dagadva mintha mumszos lennék) Ilyenkor antibiotikumot írnak fel, és helyi gézcsíkba mártott gyógyszerkezelést kapok, amit óvatosan helyeznek be a fülbe. 1 hétig kellett mennem gézcsík kezelésre. Ha enyhébb a gyulladás akkor 2 féle fülcseppett írnak fel ami kimondottam középfülgyulladásra jó.

2019. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem eleinte annyira fájt, szinte sétálni nem tudtam, és éreztem az állkapcsomat is.

Viszont most csak ritkán fáj, de csak nagyon picit.

A legidegesítőbb az hogy alig hallok, és az egyik már 1 és fél hónapja folyton zúg, mivel holnapra kaptam csak időpontot.

És ez fájdalmas?

2019. okt. 2. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban többször felszúrták, nekem pozitív élmény, mert elmúlt a borzasztó fájdalom. Manapság nem csinálják, gyógyszeres vatta, esetleg szájon át gyógyszer.
2019. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem már nem fáj, csak be van dugulva mind a kettő, és az egyik megállás nélkül zúg.
2019. okt. 2. 10:51
 5/5 BrettShaw ***** válasza:
Van olyan készülék is, amit a fül tövéhez kell illeszteni, és mechanikus rezgéssel kirázza a szmötyit a középfülből az Eustach-kürtön át az orrba.
2019. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!