Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy a baj, vagy csak valami...

Nagy a baj, vagy csak valami erős vírus?

Figyelt kérdés
27 éves a lányom. Tegnap este már nem volt jó a közérzete, és ma reggel kiderült, hogy egész éjszaka hányt és hasmenése volt. Még mindig rosszul van, nagyon görcsöl a hasa, és magas láza van (40 fok körül). Jelenleg alszik. Nagyon sápadt szószerint fal fehér. Megitattam nehogy kiszáradjon és adtam neki egy kis ropit és háztartási kekszet, de kihányta. Nagyon aggódom, mert nagyon rosszul van, alig van magánál és komoly fájdalmai vannak. Van most valami vírus ezekkel a tünetekkel, vagy ez valami komoly és be kéne vigyem az ügyeletre?

2019. okt. 2. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, vírus van. Viszont ha nagyon rosszul van, pláne ilyen magas lázzal, akkor hívd ki az orvost vagy az ügyeletet. Bevinni ilyen állapotban nem nagyon tudod.

Jobbulást kívánok a lányodnak!

2019. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

27eves lanyod van. Te mennyi idos vagy?

10?



Komoly vakbelgyulladas is lehet.



Ez e kerdes pont gyalorira valo. Bravo

2019. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigyed.

Van ilyen vírus, de ezek akár egy akut hasi katasztófa (méhen kívüli terhesség, perforált vakbél, meg még kitudja mi minden) tünetei is lehetnek. Ezek az "alig van magánál" "fal fehér" tünetek jelezhetnek sokkos állapotot pl. belső vérzés miatt.

2019. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd ki őket. Ne várj.
2019. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd az ügyeletet, de szerintem ebből mentő lesz!
2019. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Hívtam az ügyeletet, valószínűleg szalmonella.
2019. okt. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!