Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyümölcstől és citromlétől...

Gyümölcstől és citromlétől lesz gyomorsavam vagy gyomorfekélyem? Ha evés után gyógyszert veszek be nem árt jobban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nap mint nap iszod ész nélkül akkor nem lesz tőle bajod . Sokáig én is citromleveztem napi 3 teát ittam így meg és ma már nem is tudok citromlevet inni mert kikesziti a gyomrom.
2019. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még a jóból i megárt a sok. A citromot reggel szokás éhgyomorra, ha gyomorsav problémád is van, nem árthat. Illendő volna az okát kivizsgálni, mert az nemcsak túltengés lehet, hanem hiány is. A savlekötők csak azonnali segítségre vannak, mert hosszútávon azok okozhatják a fekélyt.
2019. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdést a háziorvosnak kellene feltenni, nem pedig a jó szándékú, de kevésbé hozzáértők felé. Egyébként azt hiszem, hogy a mennyiség kérdése az egész.
2019. okt. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!