Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bele lehet betegedni egy...

Bele lehet betegedni egy kavarásba?

Figyelt kérdés
Már pár hete folyamatosan hasmenésem van, ráz a hideg, sápadt vagyok, felfázásom volt, de még most sem érzem jól magam, idegeskedek. Már sok randi volt, de pár hete csak a testiség van. Nem ezt akartam, hétvégén sosem ér rá az illetō. Nagyon tetszik, meg jól kijövünk, de ez nem állapot. Üzenetben hogy lehetne ezt megírni, hogy nekem nem felel meg ez a helyzet?

2019. okt. 9. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Bele sajnos. En tavkapcsolatba voltam igy egy sraccal. Igazabol ird le neki, hogy tobbet szeretnel, es azt is, hogy ne csak hetkoznap hanem hetvegen is talalkozzatok. Felesleges taktika es jatszma nelkul, ha kellesz neki, veszi a lapot es tesz a kapcsolatert, ha nem, egy tanulo lecke, mely levego es hagyd!
2019. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmibe csak olyan ember betegszik bele, aki alapból nem ép mentálisan/érzelmileg. A megoldás pedig az, hogy összekaparsz magadban egy kis akaraterőt, megírod neki, hogy ez a kapcsolat ebben a formában nem felel meg neked, tehát lezárod. Aztán tartod is magad hozzá, arra koncentrálsz, hogy túljuss rajta. Ha megszakítod ezt a kapcoslatot nem leszel rosszabbul, mint most és legalább így le tudod zárni.
2019. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%

Tipikus eset, amikor a jó pasi néha megdugja az átlag Gizikét, aki persze komoly kapcsolatban reménykedik. Aztán persze lehet sírni, hogy brühühü, a férfiak csak szexet akarnak.

Keress egy hozzád illő átlag Janikát, és ő rád fog érni hétvégén is. Vagy szexelj továbbra is szuper pasikkal, de ne várod, hogy bármelyik veled marad.

2019. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén nem ér rá ?

Lehet családos ?

Felejtsd el.kamus.

2019. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ennyire tartod magad, hogy azután is ráakaszkodj, hogy nem akar tőled semmi komolyat, akkor ennyi ésszel bele. Nem kell neki írni semmit, csak kerüld el és fogd fel, hogy ennyi volt.
2019. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok, 15?
2019. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!