Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Alkoholtól lehet 2 napos hasmenés?

Sziasztok!

2.napja megy a hasam...sajns nagyon rosszul esett tegnap előtt este az alkohol és arra ébredtem,hogy erős gyomorfájásom volt...ls hasmenés mint víz ...már javul de még mindig elég hig székletem..egy nap 3-4x megyek wcre és még nem igazi gyomrom de már nem fáj csak olyan nem tudom furcsa...lehetséges még mindig alkohol miatt? 2nap után már ki kellett mennie szervezetemből nem? 2 sört ittam és 3 kis vodkát...tegnap előtt. köszi válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkohol, hasmenés

okt. 10. 09:22  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, sőt hányás is. Meg minden más. Ne vedelj többé, ilyen egyszerű.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 10. 09:50 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Nekem nem volt ilyen problémám, mert egy kortyot sem ittam életemben.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 10. 13:38 Privát üzenet
BrettShaw nevű felhasználó válasza:

Attól, hogy elvonult a hurrikán, még beeshet utána a megrongált tetőn az eső. Az alkohol kiürült a szervezetedből, de az emésztőcsatornádban okozott kár még nem regenerálódott teljesen. Amit ittál, nem tűnik egy gyilkos mennyiségnek, de mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 10. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

gondolom,kell pár nap,hogy helyre jöjjön :(

# 4/6Időpont okt. 10. 21:49 Privát üzenet
Tisztítja a szervezet a mérget.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen csak olyan kellemetlen :(

# 6/6Időpont okt. 10. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Okozhat egész napos hasmenést a laktóz vagy tejfehérje allergia?
2 hétig beteg voltam, hánytam, minden nap hasmenés hányás . Fogamzásgátlót szedek . Majd ra egy hétre meg kellett innom vmi atmosato italt ami kitisztit teljesen. Kérdésem h a 21...
Öt napos hasmenés - mi lesz a fogamzásgátlással?
Pár napos hasmenés után, ha az ember feneke kicsit megsínylette a dolgot, milyen krémmel lehet bekenni?
4 napos oltás után hasmenés?
Miért küldhetnek értesítést a Kistérségi Népegészségügyi Intézetből? Gyakorlatilag egy napos határidővel kell berohanni, mint a kisfiam gondviselője.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!