Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás, szédülés, hányás,...

Fejfájás, szédülés, hányás, hányingeres, remegéses rosszullét mitől lehet? Vagy ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap csak ugy hirtelen rámdobták ezt a rosszullétet és ezek a tünetek jöttek elő.pedig ettem,ittam rendesen.szoktam.rosszul lenni igy ritkán.
2019. okt. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz. Lehet hogy csak valami egyszerű amire kapsz gyógyszert, de ezek a tünetek másra is utalhatnak. Menj orvoshoz.
2019. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem egészen értem, mit jelent az hogy “rád dobták”. Elmagyaráznád? Egyébként azóta is rosszul vagy? Vagy ez ilyen pillanatnyi dolog volt? Nem volt stressz az életedben ekkor?
2019. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ez meddig tartott? Rád dobták? Kik? És hogyan? Nem túl érthető mi történt.

Utoljára akkor volt ilyenem mikor elkaptam a calici vírust. De azt nem dobták rám hanem elkaptam valahol és 24 óraig jött ki belőlem minden. Aztán jó pár nap volt mira talpra tudtam allni.

2019. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3, honnan tudod, hogy calici volt? Az általában hasmenéssel is jár, amit a kérdező nem említ.
2019. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!