Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatalon kopaszodás? Természet...

Fiatalon kopaszodás? Természetes dolog lenne?

Figyelt kérdés
egy hét múlva leszek 29. nem túl látványosan még, de észrevehetően ritkul a hajam két oldalt, "Mickey egeres" stílusban. lehet látni hogy középen több, kicsit hülyén is mutat ha nagyobb. tudom hogy nem a legfiatalabb kor már, és láttam példát durvábbra, volt egy osztálytársam aki megjárt zárt osztályt, pszichiátriát, neki pár éve is már hasonlóan oldalt teljesen elment huszonévei közepén. én is sokat stresszeltem régebben, de nem tudom. megfigyeltem szüleimen friss nyugdíjasok, semmi hasonló nincs, egyenes hajvonalat látok. mostanában emiatt sok embert jobban meg is nézek, látom hogy vannak jobb-rosszabb esetek, persze kort nem látok, mégis nehezebb elfogadni. aki volt hasonlóban vagy csak hozzászólnál, tényleg el kéne fogadni hogy ez van, ilyen fiatalon is így jár valaki?
2019. okt. 11. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy jönnek össze a gének, akkor már fiatalon. A fiam az anyai ágon anyai nagyapjától örökölte külső megjelenését, így a korai kopaszodást is, ami húszas éveinek elején elkezdődött. Én, az apja, 70 körül kezdtem el igazán kopaszodni.
2019. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a tesztoszteron, vagy genetika. Volt olyan ismerősöm, aki 20 éves kora előtt már fejtetőn kopasz volt, és olyan is, aki a te korodban küzdött nagyon ellene, de nem sikerült megállítani. Mindkét esetben apuka is kopasz volt. Nem lehet, hogy másnál a családban van ilyen?
2019. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
meglepett hogy akár 20 előtt is indulhat ilyesmi. genetikai részét nem tudom, szülöknél tudtam egyedül megfigyelni amit le is írtam hogy őket nem érinti,és nagyszülőktől sajnos már semmit sem kérdezhetek
2019. okt. 11. 21:15
 4/6 A kérdező kommentje:
túl sok tesztonteronra egyébként semmiképp sem gondolok, mert világéletemben nem tudtam egy tisztességes egész arcos szakállat növeszteni sem, ezt tudom igazolni apai részről is, erre most még beüt egy ilyen is.
2019. okt. 11. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, igen. A megoldás a borotvált kopaszság, az a legkirályabb viselet egyébként is.
2019. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Az apám 20 éves korára teljesen kopasz volt, én 58 évesen is tudom lobogtatni a sörényem.
2019. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!