Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami folyik a fenekemből....

Valami folyik a fenekemből. Mi bajom lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam észrevenni, hogy a nadrágom és a boxerem nedves a fenekemnél. Ha sokáig ülök egy helyen, akkor a széken is látszani szokott egy csík. Lehetséges, hogy ha izgulok, akkor jobban előjön.


21F


2019. okt. 12. 22:07
 1/7 anonim válasza:
46%
Menj el belgyógyászhoz,ebböl tükrözes lesz
2019. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, mindenképpen orvos első sorban, nevetségesen fog hangzani, de addig pedig szerintem vegyél valami betétet, akar olyat, amit szivárgó vizelethez szoktak használni, hogy ne érjen ilyen kellemetlen dolog, hogy foltot hagysz magad után.
2019. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a falloszból jön?
2019. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy aranyered van. Az időnként eléggé tud nedvedzeni. De az is lehet, hogy csak nagyon izzad a feneked között és az folyik végig, illetve kimarja a végbéltájékot, ami így váladékozik. Vízszerű, büdös váladék.

Én sajnos aranyeres vagyok. Amikor hosszú órákig kell ülnöm az egyetemen vagy egész éjszaka állómunkát végzek és nincs időm elmenni mosdóba, gyakran érzem, hogy "bepárlik" a fenekem és egyenesen érezhető, hogy folyik ez a vízszerű cucc. Mondjuk nekem azért a széken nem hagy nyomot, de nagyon kellemetlen, maró érzés. Javaslom, hogy azért nézesd meg! Ha aranyér, arra vannak kenőcsök. Továbbá meg lehetne próbálni még a farpofák között bekenni Sudocremmel, hogy ne tudja az izzadság annyira kimarni! A páromnak szörnyen izzad a talpa és ettől rettentő büdös, azt is Sudacremmel kenjük és tök jól beválik. Meg persze a babáknál is ezt használják, hogy ne üsse ki a pelenka/pisi/kaki a popsijukat a szellőzés hiányában.

2019. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
69%
Bepárlik? Inkább bepállik lesz az.
2019. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag bármi lehet, én sipolyra gondolnék elsősorban.
2019. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megragadtad a lényeget, Lencsefőzelék. Igen, elírtam egy betűt. Azt hiszem, így is érti mindenki, hogy miről beszélek. :D
2019. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!