Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagy mennyiségű vény nélküli nyugtatónak milyen hatásai vannak?

A recept nélkül kapható nyugtatók hatnak egyáltalán?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyugtató, gyógyszer, stressz, feszültség

okt. 14. 10:53  Privát üzenet  

A válaszok

Na leírom. Én egyszer magamba döntöttem egy DOBOZ (20 szem) valeriánát egyszerre.

Semmi se történt. A plafonon voltam az idegtől, és ugyanúgy a plafonon is maradtam.

És én még mérgezést és kórházat vízionáltam....

semmi hatása se volt.

az meg hogy az előírásos 1-2 szem mit hat? Lóf***szt se. Akár rágózhatnék is helyette.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 14. 11:00 Privát üzenet
Gipszet fogsz szrni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 14. 11:06 Privát üzenet

A recept nélküli cuccok a vicc kategóriába esnek. Ezek gyógynövények, hatásuk kb olyan, mintha levendulát szagolgatnál a kertben, vagy rózsa illatú füstölőt égetnél. IGAZI idegességre abszolúte hatástalanok.

Ahogy egy orvos fogalmazott: "Persze, ezek is tudnak ölni. Ha valaki 124 kilót megeszik belőle, az biztos, hogy halálos lesz."

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 14. 11:08 Privát üzenet
Én napi 10 szem xanaxot szedek, mert gyógyszerfüggő vagyok ataraxxal kombinálva, van hogy néha rivotrilezek is és még 6 liter sört is megszoktam inni hétvégente persze nem a gyógyszerrel...de ennyi idő és mennyiség után tuti, hogy nem ürülnek ki a szervezetenből és még élek. Bár januárban megyek elvonóra+pszichoterápiara (több hónapra) mert nem bírok élni alprazolam nélkül és így kiszolgáltatottá váltam a gyógyszernek de azon vagyok, hogy végre tiszta lehessek! Az ilyen vény nélküli szerektől esetleg nagy mennyiségben hasmenésed lesz, vagy fokozott vizeletürítésed de bajod nem. Ha napi 5mg xanaxtól + 6liter sör kombótól nem haltam még meg akkor egy kis valerianától nem lesz semmi. Mondjuk félek vérvételre menni a májfunkció eredmények miatt az biztos...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 14. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vény nélküli altato?
ELLAONE 30 mg tabletta vény nélküli?
Milyen vény nélkül kapható, természetes növényi szorongásoldót tudtok?
Nagyon szorongok mostanában, így megpróbálnék egy vény nélküli készítményt, hátha használ. Az Argentum Nitricum, Sedatif PC, Sedacur forte közül ti melyiket ajánlanátok?
Melyik fájdalomcsillapítókat adják ki vény nélkül?
Vény nélküli altató ami ér is valamit létezik? Sedacur Hova stb lótúrót se érnek

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!