Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha azért vagdosom...

Waffer kérdése:

Az baj ha azért vagdosom magam mert szerintem jól néz ki?

Figyelt kérdés
Főkképp a kézfejemet kezdtem el, mert ott mindenki látja.

2019. okt. 14. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi a fasz
2019. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Ugye? Ahogyan fröcsőg a sor vér. Wáoooo.
2019. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez segély kiáltás.

Saját magad sem tudod, miért akarsz ezzel feltűnést keresni, pedig a célt te írtad le: azt akarod, hogy lássák.


Miért baj? Azért, mert ez egy nagyon veszélyes módja a kommunikációnak és ráadásul kimeríti a az általad elkövetett pszichológiai terror, azaz a kapcsolaton belüli erőszak definícióját.


A másiknak a fájdalom, a kín, a szenvedés jelenik meg ezekben a hegekben. Nem az, hogy jól néz ki. És te nem kommunikálod, miért aksrsz figyelmet, őket ezzel te kínzod.


Röviden ezért a két ok miatt baj:

Kommunikációs gátak

Más kínzása

2019. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Talán azt a fájdalmat éled így meg, amit másképp nem engedsz a felszínre törni?
2019. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak tetszenek a hegek.
2019. okt. 14. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mutogatni akarod, h jelezd baj van veled és segítséget kérsz. Ha meg tényleflg csak tetszenek, akkor meg fog bánni ezeket!
2019. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hegtetkókat láttál már?
2019. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Majd idővel gyulladás és fertőzés is fog tetszeni ? :) Nem hiszem, nem "vagyány" a heg... Ne ezzel csajozz,hogy hú szisza némma hogy megvágtam magam az íccaka vagán mi. Ha meg nő vagy méginkább ne tedd nem vonzó :
2019. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na az a nő, aki ilyenekre bukik, az is érdekes tanulmány lehet lelkileg...
2019. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem,nekünk nem baj.Azt csinálsz amit akarsz .

Én is csináltam már,csinálom is.Csak ugye egyre durvábban.Eljutottam odáig,hogy az egész kezem felvágtam,nagyon mély,teljesen szét lett nyílva.Nyakamat is vágtam már,cigit magamba égettem,falat ütöttem stb.


Csak van egy kis baj,fenn állnak a fertőzés veszélyek,a hegek sose múlnak el!!! Ha suliba,munkahelyen stb meglátják,elvehetnek a szüleidtől,korházba vihetnek stb,

Es nem csak mi hanem szeretteink se jarnak jol ezzel,hidd el.Semmi ertelme,nem kell pozerkedni,es ezt nem rosszbol irtam!!<3

2019. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!