Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help me! Nem tudok aludni az...

Help me! Nem tudok aludni az állandó orrdugulásom miatt, ha kifújom 2mp után újra bedugul hiába fújom ki újra és újra bedugul. Mit tudnék ez ellen tenni? Csak este van ez a problémám.

Figyelt kérdés

Egy párologtató megoldaná ezt a kibe.aszott problémát?

Vagy bármi mas módszer?

Orvosnál is voltam.

Nincs orrpolip se allergia.



2019. okt. 16. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem is szokott lenni az időszakos allergiám miatt. Nyitott száj.
2019. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orrspray, én az Otrivinre esküszöm. Csak figyelj rá, hogy egy hétnél tovább ne használd egy huzamban.
2019. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az otrivine nekem semmit se segített, nálam felejtős.
2019. okt. 16. 06:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az orrzuhanyt és teafaolajat. Nekem az vállt be.
2019. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Emeld meg a fejed, az segíthet abban, hogy tisztán tartsd az orrodat amíg elalszol (gondolok én itt két párnával alvásra stb). Ezen felül ajánlom, hogy melegíts fel sót, tedd egy batyuba (párnahuzat, konyharuha, zokni stb) és tedd az arcodra. Nekem az fel szoktam oldani annyira a taknyot, hogy el tudjak aludni.
2019. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Az orrod nem a váladéktól dugul el, szóval hiába fújogatod. Az erek kitágulnak, ezért dugul el. Ha nem vagy náthás, akkor allergia okozza. Menj orvoshoz.
2019. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ajánlom s tengervizes orrsprayt. Meg a Rhinathiol orrspray is jó, de azt nem szabad sokáig használni.
2019. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem orrpolip miatt volt ez. Mióta megvettem a párnát kapok levegőt. :) Reggel is, este is napközben is.

Én csak ajánlani tudom. Illata kellemes,mosni nem lehet huzatot érdemes használni.

2019. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!