Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztóan fáj a tüdőm, mit...

Borzasztóan fáj a tüdőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma tesin futottunk egy kicsit. Nem vagyok jó alapból tesiből, a futást meg főleg nehezen bírom. Egy órával később vettem észre, hogy fáj a mellkasomnál és a hátamnál ha köhögök, vagy nevetek. Ez egy kicsit elmúlt, hazajöttem, lepihentem kb. 40 percre, és most mikor felálltam, az is nagyon fáj, ha nagy levegőt veszek. Kicsit most aggódok. Vajon tényleg a futástól lehet ez? Mivel enyhítsem?
2019. okt. 17. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy rossz a tartásom, és azt vettem észre, hogy ha kiegyenesedek, nem fáj annyira.
2019. okt. 17. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakrabban fussál, ne csak a kötelezőn. És tartsd meged egyenes háttal. Hidd el, meg lehet szokni.
2019. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj anatómiát - és abból megtudod, hogy a tüdőben nincsenek fájdalomérző idegvégződések.
2019. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Állva egyenes vagyok, de nem tudok egyenesen ülni.


#2 Oké, akkor inkább úgy mondom, hogy fáj a mellkasom. :D

2019. okt. 17. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Asztma?
2019. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Kizárt.
2019. okt. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!