Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, de egyszerűen...

25 éves vagyok, de egyszerűen annyira rossz a memóriám, hogy ez már nekem égő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már két hónapja itt lakok a barátommal,de nem tudom megjegyezni,sem a fejüket sem a nevüket az ismerőseinek,volt akinek 2-szer mutatkoztam be,és ráadásul ha valamit olvasok fel sem fogom mit olvasok. És mostanában az elmúlt 3 hónapban rettenetes migrének jönnek rám.De ma besokkaltam. Az éjszaka közepén jött rám alvás közben,kegyetlen volt sìrtam is,rettenetes volt. Féloldalas,szemkönyezős .ahhj ki vagyok .Mi van velem ?? Mi lett velem??

2019. okt. 18. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Jobb lenne ha mihamarabb elmennél orvoshoz. Komoly betegség tünete is lehet
2019. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem.😳 de igen készülök ezek után elmenni,az eddigi fejfájások,csak laza migrének voltak, a mai este után🤦‍♀️ pedig azokra is azt mondtam életveszély
2019. okt. 18. 12:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Na meg a memória is🤦‍♀️
2019. okt. 18. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

A memória fejleszthető, viszont a rettentő fejfájás komoly betegségek előjelei is lehetnek, pl. agydaganat, vagy pl. szemromlás.


Egy kivizsgálás lehet, hogy jót tenne.

2019. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek mindenféleképpen utána fogok járni. Köszönöm a válaszod
2019. okt. 18. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, azért nem kell egyből halálos betegségre gondolni. A fejfájást valóban ki kell vizsgálni de millió meg egy oka lehet nem csak a daganat.


A memóriagondok pedig legtöbb esetben ilyen korban egyszerű figyelmetlenségből adódnak. Azért nem emlékszel a az emberek nevére, arcára mert egyszerűen az agyad nem tartja fontosnak az információt és dobja. Velem is ez volt/van. Ha tudatosan odafigyelsz akkor megmaradnak. Figyeld meg magadon, hogy az igazán fontos dolgok megmaradnak-e vagy azok is kiesnek. Mert ez jó indikátora annak amit elmondtam.

Persze lehet a háttérben betegség is. De az ember a Te korodban még nagyon könnyen regenerálja a testét. Az ilyen betegségek iszonyat ritkák.

2019. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogom figyelni,de semmi nem marad meg bennem ,egyszerűen elfelejtettem rengeteg dolgot,amit még tavaj tudtam🤷‍♀️ olyan mintha már kitörlödött volna,nincsen gyerekkori emlékek,nevek, például receptek is🤷‍♀️ fogalmam sincs mi lehet,de most is érzem a fejemben a zsibergést🤷‍♀️mondjuk ezt rászoktam tudni utórezgésnek. Meg például én imádok olvasni,de már le se szeretek ülni,úgy is kimegy a fejemből
2019. okt. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!