Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frank Zane mondta néhányszor,...

Frank Zane mondta néhányszor, hogy a direkt kis mennyiségben adagolt, odafigyeléssel csak a szükséges mennyiségben használt szteroid (növekedési hormon) még nem (vagy nem annyira) káros. Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy nem annyira brutális mértékben károsítja a létfontosságú belső szerveket a következetesen kis mennyiségben szervezetbe juttatott szteroid, szemben az utóbbi évtizedek testépítőivel, akik (így tudom) elképesztő mennyiségeket bevittek különböző növekedési hormonokból (még egyéb készítményekből).


Igaz ez?



2019. okt. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Igaz, hiszen 2 szál cigi sem olyan káros, mint 200, vagy 1 feles sem annyira, mint 1 liter. Jó nagy marhaságot kérdeztél, tudod e?
2019. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi volt ebben az a "hű de nagy" marhaság? Nem mindegy, hogy negyven évesen meghalsz szteriodok használata miatt, vagy mint Zane életed végéig vígan eléldegélsz. Hogy bizonyosság szerezzek, evégett írtam ki a kérdést.


De írhatnának mások is, minden tapasztalatot szívesen fogadnék!

2019. okt. 19. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom, nem ezt kérdezted, de nem biztos, hogy kockáztatnék. Illetve, ha nem akarok versenyezni, testépítő modellkedni, vagy kidobóként, katonaként dolgozni, akkor tuti nem.
2019. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!