Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rossz az lsd?

Miért rossz az lsd?

Figyelt kérdés

Miért illegális ez a szer, illetve miért mondják azt, hogy roszabb meg gázabb mint a varázsgomba? Na meg még a meszkalin kaktusznál is cikibbnek és roszabbnak mondják! Mert most van az, hogy oh hát természetes ezt legalizálni kéne. Az meg szintetikus és soha ne legalizálják meg ha ezt a szert használod akkor gáz vagy. De ha füvezel,gombázól vagy akár kokózól akkor az nem baj mert ezek természetes szerek! Ugyan ez megy a parti és a többi fajta szernél is, mondjuk ott jogosabb a dolog. Mert az gyakrabban ütik fel valamivel. Viszont az lsd-t azt ritkábban ütik fel. Persze azon is el gondolkodtam, hogy lehet nem cikibbek ezek sem. Pláne az lsd, mert eddig még csak 1-2 “ nagyokos” vélekedett így. De többen mondták, hogy ők szintetikákat nem tólnának. És a természetes szer is ugyanolyan ciki, mert azt is tudják már hamisítani. Na meg nem tudom, hogy miért merűlt fel az, hogy ebben az országban legalizálják a füvet meg talán a kaktuszt? Akkor ennyi erővel

miért ne legalizálhatnák az lsd-t is? Másrészt az alkohol is lehet szintetikus! Mert igaz, hogy gyümőlcsoket kevernek hozzá. De elvileg azok a pálinkák amiket a boltba veszel. Azok elvileg egyik sem látott még gyümőlcsöt, na meg ettől buta leszel. Az lsd meg egy jó tripp után jó hatással van a gondolkodásra!



2019. okt. 21. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert az emberek saját maguk állítanak fel egy mércét, az alapján döntik el mi a jó, és mi a rossz. Ezek után jellemző még a szűk gondolkodásmód, az előítéletek stb. Ezért van az amit említettél, a piás megveti a drogfogyasztót, és fordítva. Azon belül is figyeld meg a motivációt, pl valaki eliszogat egy üveg jó minőségű bort a kertjében, egy sajt tál mellett, vagy a valóság elől menekülve letompítja magát folyamatosan. Az lsd se egy partydrog pedig sokan annak is használják, de van egy réteg aki tudatosan használja, mert számára egy élmény lehet, hogy tudatmódosult állapotban másképpen érzékelve a világot, egy utazást tehet a tudatalattijában.

Szerintem az része a dolognak, hogy szintetikus vagy növényi, esetleg melyik károsabb, veszélyesebb, illetve melyik szer által mennek tönkre több emberi sorsok stb, szinte lényegtelen...

A legjobb ha nem vagyunk függőségbe semmivel, és a tudatunkat tisztán tartjuk. A boldogság elsősorban nem egy érzés amit instant módon kell előidézni mindenféle szerekkel, hanem egy állapot amin folyamatosan munkálkodnunk kell...

2019. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Na meg nem tudom, hogy miért merűlt fel az, hogy ebben az országban legalizálják a füvet meg talán a kaktuszt?"


A füvet még meg is értem. Be tompulsz, ellazulsz, elvagy. Ezzel semmi probléma nincsen, én is csináltam párszor.


"Akkor ennyi erővel

miért ne legalizálhatnák az lsd-t is?"


Ne is haragudj a feltételezéseimért, de tudod te egyáltalán hogy mi az? Kétlem, hogy másik dimenzióban flashelve szeretnél járkálni, például az utcán, vagy bárhol máshol.


Gondolom nem olvastál utána semminek, ne haragudj ha nem így van, de nagyon úgy tűnik!


LSD-t még nem próbáltam, de baráti társaságom igen. Pár perc múlva érzed, mint bármilyen másik drogot, és kb fél óra múlva beüt teljesen, és utána mész órákig. Lelki állapot függő, hogy az ember jó élményként éli meg, vagy rémálomnak tekinti. Ha olyan az adag, illetve még mást is tolt előtte/közben és nem utolsó sorban mennyire sűrűn fogyasztja... Beszélhetel hozzá, nem biztos hogy lát/hall/érzékel téged, ha mondjuk Ő úgy lássa, hogy például a Marson van egy másik bolygón. Mondtam egy példát. Sőt!


"Másrészt az alkohol is lehet szintetikus!"


Igaz is, meg nem is. A "csöves, tablettás" borok azok biztos lehetel benne hogy az.


"Mert igaz, hogy gyümőlcsoket kevernek hozzá. De elvileg azok a pálinkák amiket a boltba veszel."


Akkor ennyi erővel a házi szilva pálinka is szintetikus teljesen, mert szilvával érlelt? Vagy a Borsodi Citrom, mert citrom ízesítésű? Attól még rendes sör, alkohol tartalommal.


Tehát nem sértés, csak nem minden formában igazak az állításaid.


"Azok elvileg egyik sem látott még gyümőlcsöt, na meg ettől buta leszel."


El árulom Neked, hogy a tabitól (ecstasy), speedtől az lsd-től a kokótol és a herointól valamint a gombától is, de ezeket is lehet még sorolni.


Ha gondolod, szívesen adok saját tapasztalatról információt, ha rám írsz privátban. Fű/tabi/speed tudok nyilatkozni, sajnos. A fű egy természetes növény, míg a tabi és a speed szintetikus sz*rok. Csak sajnos a legtöbb túlságosan is jó sz*r. 90%-ban mindegyik jó minőségű, jó élményt ad és ez által hamar függővé lehet válni.


"Az lsd meg egy jó tripp után jó hatással van a gondolkodásra!"


Te sem gondoltad/gondolod komolyan. :') Kicsit vicces, megmosolyogtató mindez.


Próbáld ki! Pár alkalom után meglássuk. Ezekkel a szerekkel az a probléma, mind a speed és ecstasy valamint az LSD-vel meg aztán pláne, hogy kivisznek a világból. Ha úgy vesszük, az Ecstasy-tól is lehetnek flashelések, attól függ mivel lett felütve... Mert lehet hogy LSD-vel vagy Crack-el. De más vegyszerrel is meglehet oldani. Egyik közvetítő/díler sem fogja Neked elárulni "Ezt".


Ki hat a tudat alattira is, kőkeményen. Mikor be vagy állva, másképp látod és érzékeled a világot körülötted. Ha van egy problémád amin agyalsz és be vagy lőve, úgy máshogyan dolgozod/fogod fel, mint tisztán, józan állapotban. De mondjuk ez igaz az alkoholra is. A lényeg, hogy minden másképp működik a drogok hatásának állapota alatt. LSD-nél tényleg másképp, minden. Volt alkalmam látni párszor, sajnos, és nem mindig végződött úgy a dolog, mint ahogy a kedves "fogyasztó" szerette volna. De láttunk olyat, aki tényleg annyira boldog volt, hogy sokáig mi is agyaltunk azon, hogy kipróbáljuk. De aztán ez "fellángolás" tova szállt. Nem is bánom. Néhányszor jó buli volt ezeket kipróbálni és csinálni, de mindannyian meg tudtuk ezeket állni, pár alkalom után. Mondjuk jó pár alkalom. :D


De csak hogy az LSD-nél maradjunk még egy picit. Van egy hivatalos oldal, amit megszoktak osztani a srácok. Gyakorlatilag drogok listáját találhatod meg ott, és róluk minden információt. Honnan lehet felismerni/forma/szín/mennyiség, természetes vagy szintetikus, hatása, mellékhatásai stb. Most ennek az oldalnak nem jut eszembe a neve, de más posztban is megtalálható. Anno én is nézegettem párszor, mikor buliban/társaságban be vettünk néhány szem ekit, és tudtuk előre, hogy milyen lesz.


De Wikipédián is van fent róla infó, ezt azért belinkelem, Tessék:


[link]

2019. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!