Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is büdös a septum...

Nektek is büdös a septum piercingetek?

Figyelt kérdés
Már elég régóta megvan szóval nem azzal van baj hogy gennyes lenne vagy ilyesmi. Egyszerűen ha csak kicsit megmozdul mar büdös. Nem tudom mit lehetne tenni ellene, szoktam tisztítani rendszeresen szóval nem értem. Ez mással is így van vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2019. okt. 21. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami "szaga" az én orrkarikámnak is van (igaz, az oldalt van, már 10 éve). Szerintem normális, a fülbevalónak is van néha valami szag szerűsége, pedig meg szoktam mosni.
2019. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elhalt hámsejtek rárakódnak és bomlani kezdenek, bepálanak. Ilyenkor van szaga a fülbevalóknak, piercingeknek, fültágítóknak. Tenni annyit lehet, hogy napi rendszerességgel kell tisztítani az ékszert és az ékszer környékét is.

Ha elhanyagolom, akkor nekem is büdi a septumom, (3-4 napig nem törődök vele) de olyankor alaposan megtisztítom az orrommal együtt és elmúlik.

2019. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!