Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fejem, szédülök, magasab...

Fáj a fejem, szédülök, magasabb a vérnyomásom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén buliba voltam ahol ittunk egy kicsit majd vasárnap egész nap szédültem és fájt a fejem. Azt hittem hogy az előző estétől van de még mindig nem múlt el. Most megjelentek kis piros pöttyök a szemhéjamon és a vérnyomásom is magasabb mint szokott(99-101 szokott lenni, most pedig 117-120)

2019. okt. 21. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy éppen menstruálok, szóval az lehet befolyásolja.
2019. okt. 21. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem magas vérnyomás, nem ettől fájt a fejed és szédültél, hanem a másnaposságtól. Nem kell semmi tenned igyál sok vízet, és aludd ki magad.
2019. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, ha nálam ennyi lenne a magas vérnyomás, boldog lennék! Mit szólnál 160-180-hoz? Nekem már volt annyi is.

Mondjuk, ez érdekes, nekem menstruáció alatt szokott ingadozni és nagyon magasra felmenni, a migrén sem marad el általában. Szóval simán lehet attól is.

2019. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!