Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 centi 58 Kiló?

160 centi 58 Kiló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek mi a véleményetek arról, ha egy 16 éves lány 160 centivel 58 Kiló? Kevés, pont jó, vagy már sok? Tényleg mindenki írja le az őszinte véleményét, a saját egészségem érdekében kérdezem, nem azért, mert egy önbizalomhiányos tinédzser vagyok.

2019. okt. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

159 cm es vagyok, én 57 kgosan 34-es ruhákban jártam és látszottak a bordáim, nekem 63-64 kg az ideális, orvos szerint is!

de én egész fiatal koromban sportoltam, és bőven átlag feletti a csont- és vázizomtömegem.


A kg semmit nem jelent, a testösszetétel annál inkább, lehetsz ennyivel zsíros, sovány és normál testalkatú is.


Ha valós infót akarsz, akkor el kéne menj egy testösszetétel mérésre, aminek az olcsó verzióit patikákban is megtalálod, pár száz forintból megvan.

2019. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg pont megfelelő. Elvileg. Ehhez látni kéne.
2019. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kevés, az biztos. Valami okos azt mondta, hogy a minimum az magassag -110. Azaz a minimumod 50kg. De en arra nem adnék.
2019. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!