Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola orvos? Többi lent!

Iskola orvos? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval próbálom rövidre fogni a kérdésem.


19 éves vagyok szakközép suliba járok az érettségit sikerült megszereznem és most a technikusit csinálom ami 1 éves minden évbe szokott lenni az iskolába orvosi vizsgálat ilyen alapok: szem, súly, vernyomas, magasság... Nekem fehér köpeny szindrómám van és nem érti meg az iskola orvos! Házi orvosom már el küldött vérvételre, de semmi bajom adott füzetet, hogy írjam napi 3x a vernyomasom tökéletes... Nem tudom, hogy technikusoknak lesz-e ilyen vizsgálat, mert nem fogok bemenni, de a kérdésem, hogy közrejátszhat-e, hogy kapok e szakmát vagy nem? Vagy nem kaphatok szakmát, ha nem megyek be? Valamiben közrejátszhat-e? (Azért nem megyek be, mert a nő iszonyú flegma, nagyképű, tenyérbe mászó feje van) választ előre is köszi!



2019. okt. 27. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be, az a legrosszabb amit csinálhatsz, mert akkor nem leszel alkalmas. Be kell menni. Jó esetben alkalmas leszel, és nincs gond. Ha nem leszel alkalmas, akkor max. elküld a háziorvoshoz, ő leírja, hogy minden ok, és utána már alkalmas leszel.
2019. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!