Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiújult a farokcsontcisztám,...

Kiújult a farokcsontcisztám, nem akarok visszamenni a műtőasztalra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Márciusban műtöttek farokcsontcisztával és egy rémálom volt. Maga a műtét még oké volt, mert gerinc érzéstelenítéssel nem érezrem semmit, viszont utána nem akart a vesém beindulni, ezért katétereztek. Rémálom volt, fájt mint az állat, meg akartam halni. Utána amikor kijött, megint nem tudtam pisilni, mert úgy égett a húgycsövem, mint az állat 2 napig, sírtam a wc-n órákat. És ma zuhanyzás közben vettem észre hogy ugyanott elkezdett vérezni már megint. Májusig kb borotváltam a farokcsontomat, hogy ki ne újuljon, de utána hagytam és merő dzsungel lett belőle. Lelki állapotom is depresszió felé ment és akár 3-4 naponta zuhanyoztam, annyira nem érdekelt az egészségem. Viszont meg is lett az eredménye, kiújult ez a vacak, pont születésnapomra. Mi tévő legyek? Nem akarom megint végigjárni ugyanezt és altatást nem végeznek ciszta miatt.

2019. okt. 28. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj beszélni az orvosoddal, hátha van egyéb javaslata. Még nem is biztos, hogy műteni kell. Sok szerencsét!
2019. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne engedd a katetert. Az teszi tönkre a hugycsöved. Irto fertözeseket tud okozni, veszelyes. Olvass utana.


En azt nem ertem ha kivülröl van a ciszta miert nem csak kivülröl mütik. Minek "beleznek"szét?


Amugy le is lehet szimplan szivatni nem kell neki esni késsel, csak a sebesznek es korhàznak jobb a mütét mert több a pont ugy.(pontrendszerben müködnek)


Legyél jartasabb a temaban

2019. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. okt. 28. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, kedves 2-es, mert ha nem távolítják el a ciszta falát is, akkor mindig ki fog újulni.
2019. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!