Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fertőzést okozhat?

Fertőzést okozhat?

Figyelt kérdés
Édes kiskutyák a mai nap távozott az örök vadászmezőkre. Itt álltam a kis teste mellett egy nedves törlőkendővel hisz épp temetni készülünk és a kendőt oda suhintottam hogy a legyek hagyják őt békén ne menjenek rá. Ezután még azt a kendőt a markomban szorongattam és elképzelheto amennyire szét vagyok esve meg az orrom is megtoroltem benne utána... Ezután rateritettem a kis kendőt hogy le takarják az arcát és nem mostam meg akezem hanem setalgattam az udvaron és néztem esetleg van e valami nyom és közben spontán reflexből megtoroltem a kezemmel az orrom és ugye a kezem nem mostam meg még bár nem értem hozzá de rateritettem a kis kendőt így nem lehetett túl higiénikus. Nme tudom ez esetleg rám nézve esetleg bajt jelenthet e hisz már ugye nem él a kiskutya és nyilván így nem higiénikus amit tettem
2019. okt. 28. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért és a szar fogalmazasert de szét vagyok esve.
2019. okt. 28. 11:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, többen túléltek már hasonlót.
2019. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!