Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogok (pl. kokain) konkréta...

A drogok (pl. kokain) konkrétan milyen látomásokat okoznak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent. A kokain nem hallucinogén.
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Pszihedelikumok képesek erre.
2019. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kokain stimuláns, nem hallucinogén.
2019. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"Látomás" vagy hallucinálás? Csak mert nem egészen ugyan az. :D


Megfelelő mennyiségű ekitől és speedtől lehetnek kisebb-nagyobb flashek, de azok közel sem hallucinációk.


Talán a legerősebb ilyen szintetikus drog, az LSD.


Ismerősök próbálgatták, többször is. Én azt nem próbáltam.


Testi, és lelkiállapot függő. Ha rossz a lelkiismereted/negatív "állományban" vagy éppen, akkor nem érdemes rögtön ezzel kezdeni.


Viszont ha tol előtte valamit az ember (például: fű+eki+speed+pia, akár egyszerre is :D), akkor alapvetően már sokkal jobb kedve van, így lényegesen növelheti az ún. utazást és boldogabbá teheti az élményt. Valóban "elrepít", ez kimondottan ezt tudja, erre jó, és ezért van.

2019. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Upsz, annyi lemaradt, hogy vannak még persze természetes gomba fajták is, de legjobb tudomásom szerint egyik sem ér fel az LSD-hez mint hallucinogén szintetikus drog.
2019. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És aki az LSD-től vagy bármi más szertől hallucinál az mit lát? A Mennyországot? Vagy fényeket?
2019. okt. 28. 18:49
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Hangulattól függ.

Pár napja volt szerencsém az LSD-hez eki mellé.

Nem tudtuk, hogy az ekiben van LSD. Már lecsengett az eki hatása, nem értettem, miért nem érzem már azt, amit kellene ilyenkor. A barátom beszélt hozzám, valamire rájött, mikor hirtelen úgy éreztem elraboltak minket az idegenek, mert túl sokat tudtunk meg. :D

Ültem ott, teljesen elhittem, hogy elvittek, majd észrevettem, hogy megnőtt a barátom feje, mire ő is megjegyezte az enyém is( ő már korábban LSD-zett többször is) Körülnéztem, minden lilább volt, összenéztünk...ez LSD. Ködfátyol volt előttem, amiből kitörtem, ekkor lett minden éles, és kezdődött el. Szép színes lett a fehér, a barátom haja egy rét volt, amin színes, piciny pálcikaemberkék forogtak-sürögtek boldogan. Ködlények mentek át rajtam, amikor közel értek hozzám aktiválódott a pajzsom. Gyönyörű rovarok másztak a falon, lepkemintás volt a függő, amit lények tartottak. Átlátszó macska ült a földön, a barátom a kezében tartotta a fejét, a szeme mindenféle volt. Volt benne víz, ami kifolyt, pókháló, lézeres. Ez alacsony dózis volt. Teljesen magamnál voltam, fantasztikus élmény volt.

2019. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
JA és a számítógép zajába zenét hallottam. Kedvenc előadóm szólt belőle, nem létező számaival, amiket az agyam kreált.
2019. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

[link]


Itt sok beszámolót olvashatsz.

2019. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem biztos, hogy LSD volt az ekiben, 2CB-tol siman lehetnek ilyen haluk, nekem is volt mar olyan.
2019. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!