Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás közben miért kezdett el...

Futás közben miért kezdett el fajni a térdem alatt a lábam?

Figyelt kérdés

Mindig futok 30percet a gepen heti 2x melle 30perc séta

Most megint megvolt az elején a 20perc séta emelkedőn mint mindig utána futás na 3-4perc után ereztem hogy nem futok rendesen és kacsázok vagy nemtudom:D.. de mondom legyen meg az a 10perc...utána megállok és pihenek stb nem értettem miért ilyen

10perc után abbahagytam és úgy fajt a térdem alatt a lábam, nem a vadlim hátul hanem elől a csontnal vagy fogalmam sincs.. abbahagytam mert fajt kicsit sétáltam ennyi..

Átmentem lépcsőre és már nem ereztem semmi.. utána lab edzes súllyal minden semmi bajom nem volt..

Utána edzes végén mondom kell meg egy 10perc futás de 3 perc után begorcsolt elől és nem bírtam sétálni se

Eljöttem a futopadrol már semmi bajom

Most itthon fekszek és érzem hogy megterheltem

Ma rendesen ettem egyébként jó mondjuk 2 redbullt megittam mert nem nagyon volt erőm na:D csak ráadás de jól esett az edzes.. mostanában nem igazán eszek sőt de sok cukrot ettem.. csoki zabkelsz

Köszönöm előre is

Bocsánat ha hosszú lett:D



2019. okt. 29. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Szedek magnéziumot*

Bár nemtudom megint mennyire lényeges info

2019. okt. 29. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:
meghúzódott a térdizületnél valamelyik izületi szalag. Sajnos apró vírusfertőzések is hozzájárulhatnak a fájdalomhoz. Diklofenák (Voltaren) segít.
2019. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az kihat a lábra?

Térdem egyatalan nem faj

Nemtudom hogy magyarázzam el van a vadlim és az eleje faj térd alatti lab részem

Nemtudom mi a neve😅

2019. okt. 29. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
tuberositas tibiae
2019. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az! Köszönöm :D
2019. okt. 30. 09:30
 6/6 anonim válasza:
Szerintem megfeszitett labfejjel futsz, azert gorcsol be. Probald meg futas kozben ellazitani.
2019. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!