Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is előfordult már ez...

Másnak is előfordult már ez az érzés, mintha mozgáskényszerem lenne?

Figyelt kérdés
Előfordul olyan nálam hogy érzem hogy az izmaim mintha nem dolgoztak volna eleget vagy nem mozogtak volna annyit amennyit kellett volna és nehezebben is alszom el meg alszok is ez miatt,hiába csak a villanyszerelőnek segítettem,olyan semminek érezték az izmaim,érzem hogy mozognának hiába vagyok álmos,tehát olyan fura érzés,másnak is van ilyen?Mintha mozgáskényszerem lenne,pedig nem akarok én már mozogni csak aludni.
2019. okt. 30. 00:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán a lábomban jobban érzem mint a karomban vagy máshol persze valamennyire ezeken a helyeken is,régebben az,is előfordult hogy így hirtelen az egész testem így megrándult vagy mintha megijedtem volna és erre ébredek hogy így megmozdultam,megrándultam volna. :D
2019. okt. 30. 00:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha néha komolyabb fizikai munkának, egy jó kemény edzésnek kitenédd magad? Egy 30-50 perces futás ebben az időben tuti lefárasztana és nem lenne ilyen. (30 percet meg át tudsz pakolni a telefonozásból, tvzésből, egyéb más tevékenységek minimális csökkentéséből)
2019. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy szükségünk lenne arra,aki felásná a kertünket.
2019. okt. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, főleg akkor amikor fáradt vagyok, és csak a vállam körül és a karjaimban érzem.
2019. okt. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. Általában egy pár szem MagneB6 megoldja a dolgot nekem, mert a magnézium izom lazító. Olyankor el is tudok aludni.
2019. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!