Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/mitől hámlik 20 éve...

Miért/mitől hámlik 20 éve lassan az orrom, szemöldökom, homlokom?

Figyelt kérdés

Elég nagy felületen hámlanak..unom! Idővel megkopaszodtam,de a fejbőröm is hámlik! Általában reggelenkénzát, de ha fürdés után megtörölközök és kimegyek a levegőre egyből előjönnek a hámlások az orromnál!

Életem folyamán sokszor volt teljes vérképem, nincs vitaminhiányom, és allergiám sincs.


2019. okt. 30. 20:51
1 2
 1/14 anarchy666 ***** válasza:
Esetleg bőrgyógyásznál voltál?
2019. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gomba
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bőrgyogyásznál nem voltam, de ha bekenem a hámló felületet Nivea arckrémmel,akkor könnyedén letudom kaparni a hámlást,és már nem lesz ott!
2019. okt. 30. 20:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennyi éven át gombás/hámlás?
2019. okt. 30. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Seborrheás dermatitisz
2019. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutáns vagy és épp átváltozol.
2019. okt. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért jókor jut ez eszedbe. Ha már így kibirtál 20 évet, akkor a következőt 20 is menni fog..
2019. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kibírtam.. mert eddig soha nem voltam közösségbe,mindig egyedül voltam melóhelyeken is,és komoly barátnm se volt. Most változott az életem.. rengeteget vagyok emberek között,és kialakulóban van egy kapcsolatom. Ilyen hámló arccal meg ciki minden.
2019. okt. 31. 08:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég igénytelen vagy, ha csak most lett szerinted ez gáz, ciki. Amúgy ez gomba is lehet, menj bőrgyógyászhoz, de azt ne említsd hogy húsz éve tart, mert idiótának néz.
2019. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igénytelennek nem mondanám magam mert a fürdőszobám tele van különböző arclemosókkal,krémekkel tisztálkodószerekkel amit naponta használok és használtam.

Értem én,hogy bőrgyógyász meg minden.. de fóbiám van a dokiktól.

Egyébként.. állítólag a stressz, vagy a mentális gondok miatt is lehet bőrhámlás!

2019. okt. 31. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!