Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a kezem?

Miért remeg a kezem?

Figyelt kérdés
22éves vagyok awi hegesztő és már nemistudom hanyadik helyről küldenek el mert nemtudok maitta hegeszteni nem vagyok stresszes nincs betegségem se de mégis oly annyira remeg ha valamit csinalok a kezemmel hogy félelmetes amikor nem hasznaloma kezem egyáltalán nem remeg

2019. okt. 31. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azok az ismok iszonyat gyengék amik a hegesztéshez kellenek.


Èn amit ajánlok, hogy a kezedre gyurjál naponta. Igazából a mellkasi izmoktól egészen a tenyeredig minden izomra szükséged van, söt még hasizomra is.


Èpíts egy olyan nehézségü és alakú valamit mint egy hegesztö pisztoly, a végére tegyél egy tollat, és feszíts ki egy papírt több helyre. Ezekre rajzol egy halvány x-t és a te mü hegesztö pisztoloddal próbálj az x-hez szép egyenletes mini köröket rajzolni.(mintha hegesztenél)

Hegesztés olyan mint a rajzolás. Nem csak az erönlét fontos, a szem-kéz kontaktus is.

Ami fontos, hogy a másik kezeddel is gyakorolják rendszersen.

Aztán normál tollal egy papírra kezdjél el köröcskéket rajzolni. ùgy, hogy a kezde ne érje az asztalt. Egyre kisebbek és pontossak legyenek a körök.


Ha két hét után nincsen fejlödés, nem érzed magad jobbnak akkor lehet el kellene ezt a munkát felejteni.

2019. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mesterem volt ilyen. Lerakta egy ujját aztán annyi. Ha a pálca is remeg, az adagoló kezedet is leteheted. Van, amikor nem lehet, olyankor mindkét könyök a testen nyugszik, és kung-fu.
2019. nov. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!