Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy egész nap...

Normális, hogy egész nap fázik a lábam, emellett jéghideg is?

Figyelt kérdés

Igaz, nem sokat mozgok, de akkor is furcsállom, hogy majd' hogynem 0-24-ben fázik. Most is a sima zoknimra húztam még egy vastag téli zoknit. Így is jéghideg a lábam. De mégcsak nem is tudja elszorítani a vérkeringésemet, mert elég lazák.

A kezem is nagyon fázós, de mivel általában mozgásban vannak, ezért annyira nem szoktak lehűlni, de még így is hidegnek számítanak.

Régebben azt hittem, hogy lassú a vérkeringésemet, de nem, ez nem valószínű (mértem már párszor a csuklómon, és normális volt az érték, pedig hideg volt a kezem).

Ezért most arra gondoltam, hogy lehet, hogy vérszegény vagyok, hisz ez nem kizárt, mivel a családomon belül is van egy vérszegény.

Vagy esetleg lehet ez normális is? Eddig is egész nap fázott a lábam, de meg tudtam szokni, viszont most alig bírom elviselni két zokni alatt. Érdemes lenne elmennem vérvételre?


2019. okt. 31. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Alacsony lehet a vérnyomásod, v rossz a vérkeringesed, de a vashiány sem kizárt dolog.
2019. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keveset mozoghatsz. Épp most felyeztem be a porszívózást, és folyik a hátamon az izzadtság. Vagyis csak azt akarnám mondani, hogy csinálj valamit...
2019. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Kezdődő érszükület.Ezen a vér vétel nem segit .
2019. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Jól tudod, hogy nem normális. Elég egy érvizsgálat és azonnal képben vagyunk. Akár egyszerű IR kamera is kimutatja.
2019. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!