Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a végbélnyílásná...

Mit tegyek ha a végbélnyílásnál megakad a széklet?

Figyelt kérdés

Pontosam egy órája, és 25 perce próbálom elvégezni a dolgom. Elején nem is volt probléma, mert jött. Aztán egyszer csak beszorult. Lehet hogy ez viccesnek fog tűnni, de végső elkeseredésemben jöttem ide. A baj csak az, hogy ezen a héten volt mandulaműtétem, ezért nem erölködhetek, de még savas gyümölcsöt sem ehetek. Szóval szorult helyzetben vagyok. (Haha)

Ilyenkor mit tegyek?

Második próbálkozásra mar nagyon fájt, szúrt, vágott. Aztán egy ideig jött, utána megint elakadt. Harmadjára fogom megpróbálni. Ilyenkor mit tegyek? Ebből lehet gond?



2019. nov. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Zuhany, legerősebb sugárral, azt hagy ne ecseteljem hová
2019. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha a mandulaműtét miatt savas gyümölcsöt nem ehetsz, akkor nylíván a szilvalekvár is kilőve. Ebben az esetben marad a beöntés (szappanos meleg víz), illetve a hashajtók. Igyál napközben sok vizet.
2019. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják székrekedésnek. Ne erőlködj ha ilyen van, nem fog menni. Igyál nagyon sok vizet, az segíteni fog.
2019. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne erőltesd most, ha már jött valamennyi. Ha legközelebb jön egy komolyabb inger, akkor valószínűleg simán kijön. Persze egy szem hashajtóval rásegíthetsz.
2019. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
én sokat kínlódtam ezzel majd odanyúltam és éreztem a dudort.. ezt megnyomtam és sikerűlt kitolni..
2019. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom arra gondolsz mikor "beléd törik".

Nem jön ki rendesen és úgy érzed,egy része bent ragadt.

Kellemetlen,mert a következő ürítésig úgy érzed,hogy nem vagy üres.

2019. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
0%
Mentatea segíthet.
2019. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Állva csináld.
2019. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!