Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik illat, szag undor?

Létezik illat, szag undor?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek pl a rossmanba, és elmegyek az illatszerek erős illata mellett, egyből rám jön a hányinger, és az undor. Így vagyok pl egy festék szaküzletbe, ahol erős festék, vagy más egyéb szag ér. Mi lehet ez ?

Parfümöt is csak picit fújhatok magamra, vagy a lakásban illatosító minimálisan mehet. Autóba illatosító szóba sem jöhet mert hányingert kapok tőle és kimenekülök az autóból. Mi lehet ez ?



#illat #szag allergia #illat szag undor
2019. nov. 3. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik.
2019. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem is van olyan ismerősöm, aki nem bírja az erős illatokat, émelyeg tőlük. Nekem is van olyan teljesen hétköznapi, másnak normális szag amitől hányingert kapok:a nem mentolos (pl.gyerek) fogkrémeket egyszerűen nem bírom elviselni. De az autó illatosítókat sem igazán bírom.
2019. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul dögkút mellett, boncasztalnál, fehérjefeldolgozóban.
2019. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!