Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós a tenyerem . Szeretnék elkezdeni néptáncolni de így nem merek . Nem tudom mennyire zavarna egy lányt ha izzadna a tenyerem miközben tancolunk .Valaki tudna valami megoldást az izzadás ellen ? Titeket nagyon zavarna ??

2019. nov. 3. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Táncoltam izzadós tenyerű táncpartnerrel, nem probléma.

Érdemes vinned magaddal egy pici törölközőt, amibe táncok előtt/után megtörlöd a kezed, és a táncpartnere(i)dnek előre mondd el, hogy bocsi, a tenyered izzadni szokott. Ha baja van ezzel, akkor szól. Érdemes előre szólni, mert biztosan észreveszi, ha meg finnyás, vagy nem tudja, mi ez, akkor elkezd nyafogni, és az mindenkinek kínos lehet.

Nekem az izzadós kezű volt az egyik kedvenc táncpartnerem, szerettem vele táncolni.

2019. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy készítmény, az a neve, hogy Antisudorica. Gyógyszertárakban lehet kapni. Alumíniumot is tartalmaz, szóval nem ép a legegészségesebb, de az izzadást teljesen rendbe rakja. Nagyon szarit, használj krémet a használat utáni napon
2019. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!