Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megköszönném ha csak olyan...

Megköszönném ha csak olyan irna akinek sikerült vagy a közvetlen közelében valakinek! Hogyan tudnám letenni azt a qrva xanaxot?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném egyszer sikerült ,és a legnagyobb ökör voltam hogy visszaszoktam,de az kûlönleges körülményeknek volt köszönhetö,hogy akkor sikerült... illetve nemvolt más választásom,mert nemtudtam hozzájutni,és azvolt a legkisebb bajom akkor..
2019. nov. 3. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg van, hogy kell elhagyni, mondjuk hetente érdemes mindig "egy kicsivel" csökkenteni az adagot.
2019. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon pici mennyiségekkel csökkentsd. Negyednek a felével. Két hetente vegyél le belőle. Gyógynövény készítményekkel tudod pótolni, ha tüntet okozna az elvonás. /szédülés, remegés, fulladás, gyomorideg/
2019. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem müködik a csökkentés,ugyanaz mintha nemvettem volna be semmit,jon a remegés ,a legszomj,a gyomorideg,beszédnehézség,koncetracio zavar stb..pl beveszek reggel csak 1 et semmit sem ér es rá 1-2 oraval bekell vegyek ujra 2 öt es akkor már 3 at vettem be a 2 ö helyett,szoval még rosszabb...
2019. nov. 4. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress addiktológust szerintem, kérd segítségét.
2019. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 8mg-ig vittem fel, csak annyival tudtam aludni. Több mint 15x próbáltam leszokni, majd többet már nem is számoltam a próbálkozásaim számát. Nekem sosem jött be az, hogy csökkentsem a mg számát. Így egy az egyben 0-ra tettem le. Elmondhatatlan fájdalmaim voltak 2 hétig. Gyakorlatilag nem tudtam a kezeim használni, nem tudtam tollat megfogni. Privátba írj és akkor kifejtem. Nagyon nehéz ez. De nem tudom mennyi mg az amit használsz.
2019. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!