Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem eszek és nem iszok...

Ha nem eszek és nem iszok egész nap akkor az 5. órára (11:20) elájulok?

Figyelt kérdés
A matektanárom nagyon szivatósan felvételi feladatsorbol tz jegyre fog íratni holnap matek dogát. Nem szeretném megírni és haza szeretnék menni előtte....
2019. nov. 4. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ájulsz. Nálam többször is volt olyan, hogy este 7-8-ig nem ettem/ittam semmit, mégse volt semmi bajom.
2019. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2019. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, simán ki lehet bírni ennyit evés nélkül. (Sőt ivás nélkül is, pedig anélkül kevesebb ideig bírja az ember)

Inkább legyél őszinte otthon, és mondd meg, hogy nem szeretnél bemenni. Ha ez nem rendszeres, akkor van rá esély bőven, hogy megengedik a szüleid, a suliban meg nem kell megmondani, hogy miért nem mentél. Vagy ha az előtte lévő órák fontosak, akkor arra kérd meg a szüleidet, hogy az utolsó pár óráról kérjenek el (pl. családi okokra hivatkozva) Vagy csak mondd azt a suliban, hogy rosszul érzed magad, fáj a hasad, hányingered, hasmenésed stb. van, és akkor valószínűleg hazaengednek, csak arra figyelj, hogy olyat mondj, amit nem tudnak (vagy akarnak :D) leellenőrizni.


Ha egyik sem válik be, akkor menj be, ha nem is sikerül a dolgozat, az még nem a világ vége. Hidd el, én volt, hogy sorban kaptam az egyeseket, alig volt pár más jegyem, mégis simán meglett a kettes év végén, sőt félévkor még a hármas is. (Előtte kaptam pár ötöst pl. csoportmunkákra és az ennyire felhúzta)

Szóval ha nem is sikerülne olyan jól, az sem tragédia szerintem, meg azért még egy kis időd ma gyakorolni rá, vagy holnap valakitől segítséget kérni, ha nem érted.


Ja, és ha a nyolcadikos felvételiből írtok, akkor lehet, hogy csak egy korábbi feladatsort fog nyomtatni, szóval ha megírod holnap, akkor azokat nézd át, fent van a megoldókulcs is a neten. (Ha tudsz puskázni, akkor hasznos lehet.)

2019. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy csináltam olyankor, hogy nem mentem be órára, majd valamelyik szünetben lemmentem a védőnőhöz igazolásért (neki meg megmondtam, hogy ment a hasam).
2019. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hétszentség, hogy én ilyenkor a lógósokkal azon nyomban az első alkalommal megíratnám, amikor jön megint. Akkor semmi értelme nem lenne lógni.
2019. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, végül sikerült megúsznod a dolgozatot?
2019. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi lett??
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így 1 év után ugyebár...
2020. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!