Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » E-bayről vásároltam gyógyszert...

E-bayről vásároltam gyógyszert, honnan tudhatom hogy nem-e hamis?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de Te nem vagy normalis!!
2019. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2019. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Itthon nem írják fel receptre így megrendeltem a netről.

Nem poénból rendeltem.

2019. nov. 5. 21:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem írunk fel hülyeségeket. Mi ez egyébként? Most egyébként modafinil a nagy sláger, azt szeretne minden marha iratni.
2019. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A beteg meg nem véletlenül rendel az internetről... Protozoon irtó lenne amúgy, de protozoa okozta bőrfertőzésre nem szűrnek.


Vizelet gennyre is tenyésztés nélkül írják az antibiotikumot, ha nem hat akkor jön a tenyésztés.


Magyarul olcsóbb és gyorsabb kipróbálni a gyógyszert mint tesztelgetni ami vagy kidobja vagy sem.

2019. nov. 6. 08:24
 6/15 anonim ***** válasza:

És akkor lett a bőrődről kaparék véve? Ha már ezen problémázol?


Egyébként férfinél minden esetben csinálok vizelet leoltást. De bocsánat a nők E. coliját nem fogom tenyésztetni.

2019. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem csináltak mert nem hiszik el... férfi vagyok.


A legtöbb "kollégád" csak vakon írja az antibiotikumot. Ha az nem akkor vakon a flukonazol. Ha az sem akkor idegi.

Na én ezt akartam fokozni az e-bayes szerrel.... beszedni, ha nem hat akkor nem az volt.

2019. nov. 6. 20:11
 8/15 A kérdező kommentje:

Kitől kérjem, vagy fizetősen hol lehet kaparékot leadni?

De itt a tanulmány, minden negatív, csak a halott szövetmintájában találták meg:

[link]

2019. nov. 6. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor első kérdés, AIDS-es vagy? Mert ha nem akkor semmit nem ér a cikk. AIDS-es betegek mindenféle opportunista fertőzést el szoktak kapni, amit egy egészséges ember az életben nem.
2019. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul ez egy esettanulmány. Az esettanulmányok tudományos értéke hát, finoman fogalmazva nem túl nagy.
2019. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!