Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki meg tud tanítani...

Valaki meg tud tanítani hányni? Főleg tippekre lennék kíváncsi olyanoktól, akik meg tudják hánytatni magukat.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy képtelen vagyok hányni. Legalább is eddig sehogy sem sikerült, pedig néha nagyon nagyon jól jönne. Olyan tippekre lennék kíváncsi, amik nálatok beváltak hánytatáskor, amit ti is csináltok, ha hányni szeretnétek. Ha nem akarod ide kiírni, nyugodtan írj üzenetet, minden ötletnek nagyon örülök :)

2019. nov. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál sok pálinkát
2019. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy fél pohár langyos vízbe rakj egy teáskanálnyi szódabikarbónát. Kavard össze egy kicsit, hogy oldódjon és idd meg. Nekem eddig ez mindig bevált.
2019. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hányingerem van, és érzem, hogy hányástól jobban lennék, én csak simán lenyúlok 2-3szor a torkomon.


Egyébként, amitől garantáltan hányni fogsz az a keserűsó.

2019. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talaj részegen ülj fel a láncos körhintára. Biztos siker.
2019. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

NE csináld. Komolyan. Milliószor leírták nekem is. Nem hallgattam senkire. Nem fogyókúra miatt tanultam meg, de bulímiás lettem. Majdnem meghaltam. Rengeteg fájdalmam volt.

Inkább próbálj meg lepihenni ilyenkor, illetve ha gyakran “esne jól” akkor megemlíthetnéd a háziorvosodnak.

Én csak azt látom, hogy fogyni szeretnél, de nem szerettem volna előítéletes lenni és végülis én sem úgy indultam.

2019. nov. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan jóga tanfolyam, ahol hányni is megtanulhatsz. Én voltam ilyenen, igaz, hogy régen. Amikor üres a gyomrod, igyál sós vizet, és dugd le a torkodba az ujjad és préselj a hasizmoddal. Ne csinálj belőle rendszert, de olykor tényleg hasznos lehet, ha rosszat ettél, forog a gyomrod, stb.
2019. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Olvasgass belpolitikai híreket. Főleg a kormánypártról.
2019. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!