Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a következő...

Mi okozhatja a következő tüneteket?

Figyelt kérdés

A következőeket sokszor tapasztalom az elmúlt hosszabb időszakban, és lehet hogy semmi összefüggés közöttük, vagy nincs jelentőségük, ezért nem orvoshoz, hanem hozzátok fordulok. :)


Rendszeres, erős reggeli rosszullét éhgyomorra (hányinger, egyszer hánytam még csak). A szemem gyakran tikkel (stressz miatt), de mostanában észrevettem, hogy néhány este mikor aludni próbálnék,villódzást látok a szememmel, pár másodpercig körülbelül 3-4 másodperces szünetekkel. Néha vannak kisebb önkéntelen alig észrevehető izomrángásaim (láb és kéz), ezen kívül gyakran fáj a fejem, nevetségesen könnyen elfelejtek dolgokat (például, hogy mit is akartam csinálni 2 másodperccel előbb). Mostanában nem mindig jutnak eszembe a megfelelő szavak, még ha azok a legegyszerűbbek is, vagy pedig nehéz anélkül beszélni, hogy összeakadna a nyelvem. Ritkán koordinációs panaszok is előfordulnak. Vizelettartási -és ürítési panaszaim is vannak.



2019. nov. 5. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezek mellett gyorsan és nagyon gyakran elzsibbadnak a végtagjaim, néha az arcom is zsibbad.
2019. nov. 5. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen orvoshoz!

Bármi lehet, akár vérnyomás, cukor, idegrendszeri túlterheltség, vérszegénység és mindez együtt.

Valószínűleg túlhajszoltad magad.

Gondolom, az alvási szokásaid is megfordulhattak, nappal aludnál, éjszaka nem tudsz.

Ez kialakuló depresszió tünete is lehet.

Nem játék, mert maradandó következményei is lehetnek.

A szervezet jelez, komolyan kell venned.

2019. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem felületesen így eléggé Lyme-kórnak tűnik.

De sok más is okozhatja.

2019. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lyme-kórra ugyan nem gyanakodnék, mivel nem csípett meg kullancs már nagyon rég, és a bőrömön sem látszik semmi elváltozás.
2019. nov. 6. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem zárja ki. Évtizedekig is lappanghat, Lyme folt a betegek kevesebb mint felében van, és árulkodó az, ha a fejfájáshoz vizelési problémák, memóriazavar, izomrángás és tikkelés egyszerre van.
2019. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A betegek 30% a nem veszi észre a kullancsot
2019. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!