Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból valami bajom, ha...

Lehet abból valami bajom, ha így használom a fülhallgatómat?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy múlt hét vasárnap futni voltam és nagyon kellett pisilnem, ezért egy fánál elvégeztem a dolgomat. Kézmosásra nem volt lehetőségem és mintha minimálisan pisis lett volna a kezem is. Ezt követően folytattam a futást úgy, hogy a minimálisan pisis kezemmel megérintettem és visszadugtam a fülhallgatómat a fülembe. Mivel a fülhallgatóm olyan volt, hogy többször kikandikált a fülemből a minimálisan pisis kezemmel ismételten sokszor vissza kellett dugnom a fülembe. És mivel ez olyan fülhallgató, hogy elég mélyre be kell nyomni a fülembe, felmerült bennem a kérdés, hogy lehet-e bajom ebből, hogy a minimálisan pisis kezem többször érintkezett a fülhallgatómmal? (A gyakori kikandikálás miatt) Akár agydaganat, fülproblémák. Komoly válaszokat kérnék, ha lehet. Hozzáteszem, hogy kényszerbeteg vagyok és nagyon sokat pörgök ilyen dolgokon. Előre is köszönöm a válaszokat. 20/F

2019. nov. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Esetleg fertőtlenítő spray-el fújd le. (Azért ne tocsogjon, csak kicsit, ne vidd túlzásba, mert tönkremegy.) Hidd el, ha ettől betegséget lehetne elkapni, akkor nem lennénk több, mint hétmilliárdan.
2019. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a kényszerbetegségem azért szar, mert ezektől a különböző vegyszerektől is félek. (Pl. Fertőtlenítő spray) Főleg, hogy utána a fülembe teszem a fülhallgatót.
2019. nov. 6. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A minimálisan kicsi pisi steril, a maximálisa nagy pisi is steril, akár meg is lehet inni, a minimálisan kicsi pisivel régebben minimálisan kicsi sebet is tisztítottak.
2019. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kérdés az, hogyha a füles benne van mélyen a fülembe, akkor a minimális pisi ott nem csinál-e valami bajt. Mert itt nem sebről van szó, hanem egy testnyílásról. A fül meg érzékeny. De mondom lehet, hogy én vagyok kényszerbeteg.
2019. nov. 6. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minimálisan vagy kényszerbeteg. A sok-sok pisi legfeljebb kiáztatja a fülzsírt, a minimálisan kicsi semmi nem csinál.
2019. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!