Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból valami bajom, ha...

Lehet abból valami bajom, ha önkielégítést végzek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy gyulladás a makkomon egy úgynevezett erosio. A diagnózis neve Balanoposthitis volt. Továbbá ezt írta az orvos az ambuláns értesítésre: A glans összefüggően hyperaemias, dorsalisan kb. 10x1 mm-es területen nedvedző erosio látható. Terápia: naponta kétszer kamillás lemosás, Phlogosan naponta 2X külsőleg.


Ez egy hétig kezelve volt és visszamentem egy hét után az orvoshoz. Azt mondta, hogy teljesen rendben van,teljesen meggyógyultam, mégis azt mondta, hogy 2 hétig még ne létesítsek szexuális kapcsolatot. Ekkor rákérdeztem, hogy önkielégítést végezhetek-e. Azt mondta azt sem. Ez azért érdekes, mert az egy hetes kezelés alatt kétszer maszturbáltam, mégis meggyógyult a makkom. Pedig elvileg akkor sem lehetett volna maszturbálni, de akkor nem mondta az orvos. De ha most meg hétfőn azt mondta, hogy teljesen meggyógyultam, akkor miért ne lehetne könyörgöm maszturbálni? Mi szükség van 2 hét önmegtartóztatásra még? Azért ilyen nagy probléma ez, mert rendszeresen maszturbálok, hozzá vagyok szokva és nagyon hiányzik és eléggé feszült vagyok, ha nem tudok legalább 2 naponta maszturbálni. Teljesen kész vagyok most is. Előre is köszönöm a komoly válaszokat!



2019. nov. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi vagyunk az orvos, nem véletlenül mondta ezt.
2019. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld lefoglalni magad, sportolj, tanulj, stb..

Szerinted megérné, hogy esetleg valami komolyabb bajod lenne azért a 20 perc örömért?? Ha másképp nem megy, gondolj arra, hogy milyen jó lesz 2 hét múlva...:)

2019. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, nem éri meg. Csak mondom a kezelés alatt is maszturbáltam kétszer és nem lett semmi bajom. Meggyógyultam ennek ellenére is.
2019. nov. 7. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg tényleg paradoxon az nekem, ha az orvos szerint teljesen meggyógyultam, akkor mi szükség a két hét önmegtartóztatásra még.
2019. nov. 7. 22:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is nehezíti az önmegtartóztatást, hogy most otthon vagyok, mert álláskereső vagyok. Pályakezdő vagyok ugyan is. Amúgy olyat csináltam már ez alatt az önmegtartóztatós napok alatt, hogy lefeküdtem az ágyra és elkezdtem úgymund "dugni" kicsit az ágyat. De csak egy kicsit. Remélem ebből nem lesz baj az önmegtartóztatás ideje alatt. Egyszerűen nem bírtam. De ez nem maszturbálás volt, ráadásul ruhában csináltam. Szóval teljesen kész vagyok és még jövő héten sem maszturbálhatok. Szóval ebből lehet bajom, ha kicsit ruhában dugom az ágyat?
2019. nov. 7. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted.Legalább megelőztél 1 másik problémát .
2019. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!