Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy agyvérzésem van?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok az elmúlt napokban. Már tegnap se volt étvágyam es ment a hasam egész nap.

Most pedig nagyon fáj a fejem, szédülök, zsibbadnak a végtagjaim. Nem csodalkoznek ha a stressz és szorongas jönne ki rajtam, de halalfelelmem van. Félek, hogy agyverzesem van:(

20 éves vagyok


2019. nov. 7. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
0,0001%
2019. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jártas benne de ha már agyverzesed lenne nem itt írnál kérdéseket az is biztos. Szerintem stresszes helyzetedtől simán csak gyomor görcsöd van.
2019. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem "csak" fáradt vagy és kimerült. Ezek a tünetek sajnos nálam is jelentkeznek ha stresszes vagyok
2019. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Agyvérzèskor iszonyú fejgörcs , szűk látás , kar láb nyelv tarkó lüktető kīnzó zsibbadása , arc lefittyed beszéd nulla , esetenként víz nyálka okádás ami agyról jön .
2019. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha agyvérzésed lenne, nem itt írnál ki kérdést, az biztos. Ezek csak szimpla pánikbetegségre utaló jelek.
2019. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy némi pánikbetegséggel. Pszichiáter kell vagy lehet elég egy pszichológus is. Neurológián dolgoztam sok agyvérzett beteggel. Ha így tudsz gondolkozni es mozog kezed-lábad,akkor nincs agyvérzésed.
2019. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint puskával lelőni egy legyet. Nem valószínű, de nem is lehetetlen.
2019. nov. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a 4 es írt,talán 2 az igaz.Mivel a többi nem,ehhez még lényeges tüneteknek kellene lenni .Garantálom nem az volt .
2019. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még élek :D lefeküdtem aludni, reggel már semmi bajom nem volt!

2019. nov. 9. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!