Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomor vagy nyombél gyulladás?

Gyomor vagy nyombél gyulladás?

Figyelt kérdés
KB. 3hete kezdődött azzal, hogy kicsit étvágytalanabb lettem, ért 2 nagy lelki trauma is amúgy. Viszont tavaly szinte ugyan ekkor tájt kezdődött a hasonló probléma. Most is étvágytalanság, erős gyomor és hasi fájdalom, puffadás, hányinger, szédülés és hasmenés szerű jelentkezett, ami többször nyálkás volt, meg nagyrészt inkább csak kényszerített és levegő távozott. 3 hét alatt több mint 3 kg-ot fogytam most. Szinte semmit nem bírok enni már mától. Éjjel is hányingerre ébredek és gyorsabb a szívverésem is. Ilyenkor, ha megpróbálok WC-zni, akkor kissé enyhülnek a panaszok. Éjjel alig tudok aludni 3 órát összesen, viszont dolgozni muszáj járnom, így nagyon nehéz, mert nagyon fáradt vagyok már, na meg ilyen rosszulléttel nehéz tartania magát az embernek. Meg talán nappal az az időpont, amikor lehet picit tudnék aludni. Esomeprazol sandoz 40mg ot és 1-2 ventert eszek 2 napja. Tavaly ezt írták fel, most újra ezt kezdtem szedni, plusz diéta. Illetve folytatom a feketeköményolaj kúrát. Esetleg valami olyan tipp, amivel tudnám jobban csökkenteni ezt a hasfajasos, hányingeres rosszullétek?? Nagyon kikészítő.
2019. nov. 8. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha ma elmennél orvoshoz, mert sok minden más is okozhatja, és ha már hete nem múlik, akkor komoly baj is lehet.
2019. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült munkából kikérezkednem háziorvoshoz. Írt fel sumetrolimot és normixot a meglévő gyógyszerekhez. Be van gyulladva a bél és a gyomor jócskán. Ma már alig bírok itt ülni munkába, na de hétvégén remélem sikerül kicsit kikúrálni magam. Na meg 2*2 szemjével kell szedni a gyógyszert, remélem fog hatni. Köszönöm válaszod.
2019. nov. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!