Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kávé, és a cukor milyen...

A kávé, és a cukor milyen paramétereket változtat meg vérvételnél?

Figyelt kérdés
ittam kávét reggel, nemtudom lehet így fals lesz?

2019. nov. 8. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, bizonyos értékeket módosíthat, olvashatsz róla a neten, inkább ma ne menj vérvételre, főleg ha cukrot is néznek, de más értékek is falsak lehetnek. Éppen tegnap néztem utána a neten, mert nekem is vérvételre kell mennem és nagyon szenvedek kávé nélkül több órán át.
2019. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vércukor szint nálam nem annyira fontos, de hasnyálmirigy gyulladást akarják kizárni, az befolyásolhatja?
2019. nov. 8. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a cukor= szénhidrát ez esetben pedig fontos!! szólj, hogy ittál cukros kávét!

"belső elválasztású mirigyként a szénhidrát- és zsíranyagcserét szabályozó hormonok termelése".

"A mintavétel mindkét nap éhgyomorra történik: az első napon a vércukorterhelést és pancreas enzimek számát vizsgáljuk"

2019. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi megkerdezem a dokim, hogy lesz
2019. nov. 8. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
hasnyálmirigy gyulladás gyanúja esetén leginkább az amiláz és lipáz szint számít, azokat nem zavarja. a sürgősségire sem éhgyomorra mennek be az emberek általában, vagy a hosszú várakozás alatt esznek-isznak valamit, hogy ne ájuljanak el, és ott is sokszor ki kell zárni a hasnyálmirigy gyulladást.
2019. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!