Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet a gond?

Ha nem eszem 2-3 óránként szédülök,émelygek, rettenetesen fáj a gyomrom, ha eszem, akkor ugyanez a problémám, csak görcsösen fáj a gyomrom, émelygek, s mindentől puffadok, alig kapok utána levegőt, beszúr a szívem.

nov. 8. 20:30  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Lényegtelen, hogy mit eszem, mindennel ez a gond, ha gyümölcsöt eszem, pl egy almát étkezés között az borzasztóan mar,joghurt után egyből beszédülök, farkasétvágy tör rám, egyszerűen nem tudom,mit tudnék már enni, amit bír a gyomrom. Ez mellett székrekedésem van, van, hogy het1x tudok menni nagy Wczni, utána meg 2-3 napig hasmenésem van. Mikor csak heti1x tudok menni a wcre, az utolsó 1-2 nap borzasztóan fájdalmas, annyira puffadt olyankor a gyomrom, hogy alig tudok levegőt venni. Nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, reggelire zabkását szoktam enni aszalt szilvával, de semmi eredménye, csak puffaszt. Mira vizet ajánlottak, de semmi hatása, nagyon elvagyok keseredve, mert nagyon szokott fájni a gyomrom, rossz a közérzetem, szinte puffadt vagyok egész nap.

# 1/2Időpont nov. 8. 20:35 Privát üzenet
Sok a savad.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy retard, hosszú hatású tablettát elfelezek, és beveszem az egyik fél szemet, az nem gond?
Ha egyszerre tobb vitamint szedek nem gond? Ugye nem lehet tuladagolni?
Hova kéne még fordulni?
Friss tetoválás után azt vettem eszre hogy a folia alatt a tetoválásomban egy pattanás nött ami véres. Mennyire gond ez? Kinyomhatom? Nem rontja a tetoválásom? Mert sajnos azon...
Találtam egy ősz hajszálat, most tovább fogok őszülni vagy 1 darab nem gond?
Alacsony a vérnyomásom 10mg-os Betalocot ha veszek be nem lesz gond?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!