Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha nem eszem 2-3 óránként szédülök,émelygek, rettenetesen fáj a gyomrom, ha eszem, akkor ugyanez a problémám, csak görcsösen fáj a gyomrom, émelygek, s mindentől puffadok, alig kapok utána levegőt, beszúr a szívem.
2019. nov. 8. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy mit eszem, mindennel ez a gond, ha gyümölcsöt eszem, pl egy almát étkezés között az borzasztóan mar,joghurt után egyből beszédülök, farkasétvágy tör rám, egyszerűen nem tudom,mit tudnék már enni, amit bír a gyomrom. Ez mellett székrekedésem van, van, hogy het1x tudok menni nagy Wczni, utána meg 2-3 napig hasmenésem van. Mikor csak heti1x tudok menni a wcre, az utolsó 1-2 nap borzasztóan fájdalmas, annyira puffadt olyankor a gyomrom, hogy alig tudok levegőt venni. Nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, reggelire zabkását szoktam enni aszalt szilvával, de semmi eredménye, csak puffaszt. Mira vizet ajánlottak, de semmi hatása, nagyon elvagyok keseredve, mert nagyon szokott fájni a gyomrom, rossz a közérzetem, szinte puffadt vagyok egész nap.
2019. nov. 8. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok a savad.
2019. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!