Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pectus excavatum műtét után...

Pectus excavatum műtét után regeneráció, stb? Fekvenyomás?

Figyelt kérdés
Elsősorban akinek volt ilsenje, mennyi időbe telt mire sportolni, főleg gyúrni tudott? Mennyire épültek le az izmai? Mennyi idő volt utána visszaszedn8 az izmot? Stb?

2019. nov. 8. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. 3 éve vették ki a lemezt, ami 3 évig volt bent. Az orvos nekem azt mondta hogy közben is kell edzeni, mozogni, hogy a lemez körüli izmok megerősödjenek. Persze csak ésszel. Fekvenyomni is lehetett. 12 hetet mondott nekem az orvos a műtét után, hogy addig egyáltalán ne edzek, majd mikor kivették, akkor 8 hetet. Az izom "emlékszik", tehát amit már elértél, nagyon könnyen vissza tudod hozni. Ez agy komoly műtét, tartsd be az orvosod utasításait, konzultálj vele edzés téren is.
2019. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!