Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok. A páromma...

20 éves lány vagyok. A párommal együttlétnél nem szoktunk védekezni. Pár napja elkezdett a hasam alsó részén görcsölni és fájni, valamint a derekam is fáj, alig bírok felkelni. Pisilnem is többször kell, mint eddig. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bárányhimlő, de azért a biztonság kedvéért menj el orvoshoz!
2019. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bárányhimlő? Miért lenne az?
2019. nov. 9. 09:19
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Vesegond?
2019. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Kolompár úr arra utalt, hogy ne a gyakorin keress diagnózist testi-lelki gondjaidra, hanem keress fel egy orvost!
2019. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most abban reménykedsz hogy terhes vagy, vagy abban hogy nem?
2019. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem szépen és rendesen leírtam, hogy mi a problémám. Másrészt, igen tudom el kell mennem orvoshoz csak, hogy nem rendelt a héten, mivel szabadságon van. És ezaz, hogy nem tudom, hogy terhes vagyok-e vagy sem, mivel a teszt azt mutatta, hogy negatív.
2019. nov. 9. 09:27
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem vagy terhes

Menj orvoshoz! Ott a háziorvosi ügyelet, pont ezért van.

2019. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

#9.19

Azt hittem, kamu a kérdés, ennek megfelelő választ adtam. Ha problémád van, orvoshoz kell menni. Ők is bénáznak időnként, mégis jobb eséllyel tudnak segíteni, mint mi. Ha a háziorvosod beteg vagy szabadságon van, kell lennie helyettesnek. Most hétvégén, ha komolyak a panaszaid, ajánlott az ügyeletre elmenni.

2019. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Felfázás, nemi betegség, méhgyulladás, veseprobléma, valami más, vagy ezek kombinációja. Az is lehet, hogy egyik se, csak meg fog jönni.
2019. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés tuti hogy egy provokatív hülye gyerek kamu kérdése....


Menjél inkább tanulni vagy barátokkal közösségi életet élni, ne itt háborgass idegen embereket.

2019. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!