Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abortusz után lehet még...

Abortusz után lehet még gyermekem?

Figyelt kérdés
Valaki elmondaná mi ennek a menete, vérvétel miért kell, és fajni fog?
2019. nov. 10. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

99,99% hogy lehet.

A menete le van írva, ott a Google, de az orvos is részletesen elmondja. Ahogy azt is, hiyg a vérvétel a műtét miatt kell. Minden műtét előtt vesznek vert.

2019. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Aki elvetél, akár többször is, annak is lehet.
2019. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos nem tarthatjuk meg de annyira félek hogy később nem lehet majd...
2019. nov. 10. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban.

Kérdező, mindenképpen az elvetetést látod az egyetlen megoldásnak? Mert örökbe is lehet adni. Nyílt örökbefogadáskor pedig tudod, hová kerül.

2019. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 24 evesen volt abortuszom... 39 voltam, mikor ujra sikerult teherbe esnem.
2019. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolso hozzászolonak : nem feltétlenül az abortusz miatt telt el olyan sok év a 2 terhesség között.Ha nem volt semmi szövődmény,akkor semmi akadálya az újabb terhességnek, sőt ha esetleg szövődmény lépne fel,pl gyulladás,stb, ma már azt is hatékonyan kezelik. Nekem volt 2016-ban,és most júniusban egy missed ab, egyenlőre még nem próbálkozunk ,de remélem minél előbb sikerül majd :)
2019. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!