Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék beteg?

Hogy lehetnék beteg?

Figyelt kérdés
Oké, most gondolom sokan nekem fogtok támadni hogy mekkora baromság, de nem tudok mást. Már vagy egy hónapja szinte minden nap fáj a fejem, egész sokszor hányingerem van (hányni nem hányok) és nagyon rossz a közérzetem. Még egyszer sem hiányoztam a suliból, és mivel úgymond fizikai tüneteket nem mutatok az orvos sem írna ki, a szüleim meg pláne nem. Úgy érzem hogy 2 nap elég lenne hogy egy kicsit jobban legyek, csak egyszerűen hagyjanak kicsit békén. Már volt pár hasonló eset az elmúlt években, akkor még simán kamuztam valamit hogy itthonmaradhassak de most ezt nem szeretném újra megtenni. Viszont nagyon kéne már pár nap amikor egyedül lehetek vagy esküszöm megőrülök.

2019. nov. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmész a házi orvoshoz,és őszintén elmondod a problémádat.

1 hetet biztosan adni fog,majd ő tudja mit kell az ilyenre beírni .

2019. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ja, ahogy már mondtam, volt ilyen régebben is, el is kéretőztem suliból, elmentem orvoshoz majd annyit mondott hogy lelki eredetű baj lesz, kiírja a nap további részét hogy ne legyen igazolatlanom aztán holnap menjek. Az is több volt mint a semmi de kicsit szarul esett főleg így az orvostól még ha tudtam is hogy tulajdonképpen kamuzok.
2019. nov. 10. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak két nap kell, ott van a hétvége.

Próbálj meg ezidő alatt kikapcsolódni, aludni, és ne gépezz, főleg éjjel ne. A masszőr is sokat segíthet, kérd meg a szüleidet, segítsenek egy jó masszőrt találni. Én is sokat kínlódtam a fejfájással, amióta járok, megszűnt. Mivel sulis vagy, egész nap ülsz, görnyedsz, stresszelsz, beáll a nyak és a hátizom. Tehát csak javasolni tudom. Nem az otthonmaradás a megoldás, hiszen ha visszatérsz a hétköznapokba újrakezdődik.

2019. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már beteg vagy. Ahogy a háziorvosod mondta lelki eredetű. És amúgy mit vársz ha tudod, hogy kamuzol? Van baj veled....
2019. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!