Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 89-es pulzus magasnak számít?

89-es pulzus magasnak számít?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tartós nyugalomban ennyi, akkor kicsit sok, de nem veszélyes.
2019. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100 ig van a normális tartomány .
2019. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem sok. Nekem 100 az átlag, de minden rendben van, szervi oka nincs. Azért ha zavar, akkor érdemes kardiológiára elmenni.
2019. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ypszilon, te nem kaptál erre gyógyszert? Mert nekem a HO felírta, a kardiológus nem érette miért írta fel, de annyit mondott, hogy felezzem meg az 5 mg-t és szedjem. Ez 4,5 éve lassan és szerintem az a szr tönkretett. 22 évesen kezdtem el szedni. 130 as pulzussal mentem orvoshoz, de az sem volt nyugalmi, hanem légszomjam volt, dög meleg volt a váróban is, büdös is, levegőt direkt alig vettem csak hát a légszomj.... azt mondta aHO, hogy a magas pulzus miatt volt légszomjam, hát nagyon érdekes mert 75-ös pulzus körül is ugyan úgy éreztem de mit érdekel, egyből adják a szaros béta blokkolót a fiatalnak az meg mit számít h tönkre tudja tenni, főleg a férfiakat
2019. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!